Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej technologii, bezdotykowej dezynfekcji lub światła UVC, zapraszamy do kontaktu.
Dziękujemy za przesłanie formularza, odezwiemy się tak szybko jak to będzie możliwe.
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
FORMULARZ

254nm
1 minuta
całkowite bezpieczeństwo

254 nm

światło UVC

W naszych rozwiązaniach stosujemy zalecaną przez środowisko medyczne długość fali 254nm. Wykorzystywana w medycynie od 30 lat, umożliwia nam zrealizowanie naszej wizji: bezdotykowej, intuicyjnej i niezwykle skutecznej dezynfekcji.

Światło UVC o długości 254nm dezaktywuje DNA i RNA mikrobów, tym samym uniemożliwiając im przetrwanie i rozmnażanie.

Nasze sterylizatory całkowicie usuwają nawet najgroźniejsze wirusy i bakterie, w tym szczepy chorób zakaźnych znajdujące się w szpitalach, fabrykach przetwórstwa żywności, gastronomii, przestrzeniach biurowych, a także klimatyzacji.

Zobacz wyniki naszych badań

Dotykamy tysięcy powierzchni każdego dnia
Pomimo naszych największych starań, podczas codziennych podróży i spotkań jesteśmy narażeni na kontakt z milionami mikrobów i nie możemy polegać tylko na myciu rąk.

RÓŻNICA, O KTÓREJ ZAPOMINAMY

Nasze przedmioty codziennego użytku i elektronika pokryte są mikrobami, z których wiele stanowi zagrożenie. Badania pokazują, że na calu kwadratowym powierzchni laptopa znajduje się pomiędzy 1 0003 000 bakterii, a na powierzchni smartfona aż 25 000.
Dla porównania, cal kwadratowy deski w toalecie publicznej pokrywa około 300 bakterii.

W czasach globalnych pandemii dezynfekcja urządzeń i przedmiotów codziennego użytku ma ogromne znaczenie przy zapewnianiu bezpieczeństwa Twojego i innych.

Dlaczego technologia BRØY jest najbardziej godnym zaufania rozwiązaniem?

dokładna
Nasza technologia jest najskuteczniejsza, a tym samym najbezpieczniejsza ze wszystkich, jakie pojawiły się do tej pory na rynku. Światło UVC, w przeciwieństwie do środków chemicznych, dezynfekuje całą powierzchnię przedmiotu, zapewniając całkowite bezpieczeństwo.

BEZPIECZNA

bezdotykowa
Pandemia nauczyła nas, że nasze bezpieczeństwo zależy od czystości, a jednak wciąż jesteśmy narażeni na ponowną styczność z mikrobami, kiedy dotykamy urządzeń do dezynfekcji, których powierzchnia nie jest sterylna.
Nasze rozwiązania całkowicie eliminują to zagrożenie - cały proces obsługi przebiega bezdotykowo.

BEZPIECZNA

odpowiedzialna
Każdy z nas ma kogoś, kogo chciałby chronić. Przyjaciół, rodzinę, pracowników czy klientów. Wiemy, że zapewnienie przestrzeni, gdzie wszyscy możecie bezpiecznie żyć i pracować jest niezbędne.
Chcemy pomóc Wam ją budować.
To powód, dla którego tworzymy nasze produkty.

BEZPIECZNA

BEZPIECZNA

Światło UVC jest całkowiecie bezpieczne dla urządzeń elektronicznych i innych przedmiotów wykonanych z wysokogatunkowych materiałów jak skórzane torebki, zegarki i notesy.
Środki na bazie alkoholu mogą uszkodzić ekrany sprzętów elektronicznych, a producenci smartfonów ostrzegają przed ich używaniem.

Światło UVC nie usuwa smug z dezynfekowanych powierzchni, ponieważ nie narusza struktur lipidowych. Nie wpływa to jednak na skuteczność dezynfekcji wiązką 254nm, która całkowicie oczyszcza przedmioty z bakterii i wirusów.

Bezpieczne podróże z BRØY

1 MINUTA

Graficzny rysunek sterylizatora Ø11

Nasze produkty są skuteczne i niezwykle szybkie. W minutę zapewnią Ci pełne bezpieczeństwo, z jakością premium.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej technologii, bezdotykowej dezynfekcji lub świetle UVC, zapraszamy do kontaktu

Napisz do nasNapisz do nas
W
GÓRĘ